00000

طراحی سایت در ایران و جهان

طراحی سایت از آن دسته مشاغلی است که در قرن 21 پا به عرصه وجود گذاشت. با گسترش فضای مجازی و آنلاین شدن بخش اعظمی از زندگی افراد، نیاز به متخصصانی که بتوانند به پیشرفت این فضا کمک کنند بیشتر احساس می‌شود. از همین رو؛ طراحی وب به یکی از پر طرفدارترین مشاغل دنیا تبدیل شده.  از همه مهم‌تر فرصت مهاجرت برای افراد متخصص در این زمینه به کشورهای جهان اول ایجاده شده است. تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

طراحی سایت چیست؟

برای افرادی که می‌خواهند سایت خودشان را داشته باشند سوالات زیادی در این زمینه مطرح می‌شود که طراحی سایت چگونه انجام می‌شود. فرق برنامه نویسی با ورد پرس چیست؟ کدام را برای سایت خودم انتخاب کنم؟ پاسخ این سوال این است که راه‌های زیادی برای ایجاد یک سایت وجود دارد. سوال اصلی این است که فرد از یک سایت چه می‌خواهد.

امروزه ورد پرس جای کد زدن و برنامه نویسی‌های طولانی را گرفته است اما باید در نظر داشت که تفاوت این دو چیست. طراحی سایت با ورد پرس به دانش تخصصی خاصی احتیاج ندارد و کار با drag and drop جمع می‌شود. در نظر داشته باشید که سایت‌های بزرگ در ایران و جهان را نمی‌توان با ورد پرس ساخت. برای مثال در نظر بگیرید که سایتی مانند آمازون حتما نیازمند کد نویسی حرفه‌ایست تا از پس ترافیک سنگینش بر بیاید.

در ایران خودمان هم سایت‌هایی مانند تخفیفان یا دیجی‌کالا را در نظر بگیرید. این سایت‌ها قطعا نیازمند کدنویسی و برنامه نویسی می‌باشند.

طراحی سایت با ورد پرس برای کارهای جمع و جور و سایتهای کوچک مناسب است اما اگر به دنبال طراحی سایت بزرگی هستید حتما باید به برنامه نویسی که متخصص باشد فکر کنید.

طراحی سایت از جمله مشاغلی است که به حوصله زیاد، خلاقیت بالا و مهارت حل مسئله نیاز دارد. در این شغل؛ فرد باید ساعات طولانی را پشت میز و لپ تاپ بنشیند. بنابراین باید حوصله نشستن‌های طولانی و در اصطلاح پشت میزنشینی را داشته باشد.

حقوق طراحان سایت

مشخص کردن رنج خاص حقوق برای طراحان سایت کار سختی است. میزان دریافتی طراحان سایت به مهارت‌ها و تجربه آنان در این کار بستگی دارد. اما در کل از آن جایی که طراحی چه در ایران و چه در جهان به یکی از مشاغل مورد نیاز تبدیل شده، حقوق آن‌ها نیز جای پیشرفت زیادی دارد.

برنامه نویسی در میان مشاغل پر درآمد در دنیا قرار دارد و پیش بینی می‌شود که تقاضا برای این شغل تا سال 2029 نسبت به سایر مشاغل به بالاترین حد برسد.

در این نوشته به بررسی تفاوت طراحی سایت با ورد پرس و کد نویسی پرداختیم. میزان حقوق طراحان سایت را بررسی کردیم و به این نکته مهم اشاره کردیم که برنامه نویسی از مشاغلی است که آینده بسیار درخشانی چه در ایران و چه در جهان خواهد داشت.

ممنون که تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید. امیدواریم که اطلاعات فوق برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید به کارشناسان، متخصصان و مشاوران در این امر مراجعه کنید.

 

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند